Предстоящият граждански процес на Блейк Лайвли и Джъстин Балдони относно It

...
Предстоящият граждански процес на Блейк Лайвли и Джъстин Балдони относно It
Коментари Харесай

Съдебният процес на Блейк Лайвли и Джъстин Балдони It Ends With Us отложен от съдия

Предстоящият цивилен развой на Блейк Лайвли и Джъстин Балдони относно It Ends With Us беше отсрочен с повече от два месеца, в този момент е планувано да стартира през май 2026 година

Право Дело на Блейк ЛайвлиЗнаменитостиДжъстин БалдониLINK КОПИРАНО! Потенциалната заплата на Блейк Лайвли „ Свършва с нас “ е разкрита измежду правосъдната борба с Джъстин Балдони

Правната драма „ Свършва с нас “ се отсрочва. 

Въпреки че процесът между Блейк Лайвли и беше плануван да стартира на 9 март 2026 година, съдия Луис Дж. Лиман постанови по време на чуване, извършено на 9 декември, че процесът вместо това ще стартира на 18 май 2026 г. 

Лиман сподели по време на чуването, според , че има два наказателни процеса също по делото си и „ толкоз значимо, колкото и този случай е ", наказателните процеси имат преимущество. Следващото планувано чуване по делото за магазина ще се организира на 22 януари, когато ще се проведат устни причини по съкратеното правосъдно решение.

След смяната, Wayfarer Studios –...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР